Instagram did not return a 200.

Jak spędzić majówkę? – 5 propozycji.

Wielu z nas już niedługo będzie mogło cieszyć się weekendem majowym! Ci, którzy postarają się o dodatkowe kilka dni wolnego będą mogli odpoczywać przez ponad tydzień!

Na Islandii dniem wolnym jest tylko pierwszy dzień maja, dlatego od 4 lat bardzo marzę o tym, żeby w końcu spędzić majówkę w Polsce. Nie macie pojęcia jak się ucieszyłam, kiedy okazało się, że końcem kwietnia lecimy do Polski i w końcu moje marzenie się spełni!

Powoli planujemy jak nasz urlop ma wyglądać, dlatego wpadłam na pomysł, żeby podzielić się z Wami moimi propozycjami na ten cudowny majowy weekend!

1. Wyprawa rowerowa.

W ostatnim wpisie wspominałam, że uwielbiam jeździć na rowerze. Jest to świetny sposób na pełny odpoczynek i zaczerpnięcie świeżego powietrza, tym bardziej, że często na co dzień nie mamy na to czasu. Wycieczka rowerowa na łonie natury nawet w pobliskiej okolicy sprawi przyjemność każdemu, kto tak samo jak ja uwielbia ten rodzaj aktywności. A jeszcze lepiej jak celem Waszej przejażdżki będzie piknik nad jeziorem czy w parku! Wystarczy tylko zabrać kocyk, jakieś napoje i przekąski a pełny relaks macie gwarantowany.

2. Wspólne grillowanie.

Majówka to chyba najlepszy moment, aby rozpocząć sezon grillowy! Nie znam nikogo, kto nie lubi grillować przy piwku czy winku. To idealna okazja na plenerowe spotkanie i imprezowanie ze znajomymi. Do tego by zorganizować grilla naprawdę nie potrzeba wiele, a z pewnością zapewni Wam to mnóstwo radości i dobrej zabawy.

3. Odpoczynek w domu rodzinnym.

To idealna propozycja dla osób, które większość swojego czasu przebywają poza swoim rodzinnym domem. Dla studentów, czy ludzi mieszkających za granicą taka domowa majówka jest często lepsza niż wyjazd w góry czy nad morze. Jest to okazja do tego, by spędzić czas z rodziną, nadrobić zaległości, pograć w planszówki i napić się wspólnie kawy! Ja już nie mogę się doczekać, kiedy niedługo znowu będę mogła spotkać się z moją rodziną, z którą nie widuję się na co dzień.

4. Aktywna majówka.

Myślę, że są wśród Was osoby, które uwielbiają spędzać czas aktywnie! Park linowy czy ścianka wspinaczkowa zapewnią Wam mnóstwo radości i adrenaliny. My w tym roku bardzo chcielibyśmy wybrać się do Energylandii. Podobno atrakcje, z których można tam skorzystać, dostarczają wiele emocji.

5. Odświeżenie naszych czterech ścian.

Weekend majowy nie wszystkim kojarzy się z odpoczynkiem. Wiele osób woli wykorzystać kilka dni wolnego na to, żeby zrobić remont mieszkania. Może już wcześniej planowaliście malowanie ścian czy przestawianie mebli, ale nie mieliście czasu, lub najzwyczajniej w świecie Wam się nie chciało? Jeśli tak, to teraz będzie okazja, żeby się za to zabrać! A jak się pospieszycie, to jeszcze uda Wam się zrelaksować w Waszym odnowionym mieszkanku, zanim trzeba będzie wrócić do pracy.

 

Jestem ciekawa jakie są Wasze plany na ten zbliżający się już wielkimi krokami długi weekend majowy!

ads
BUZIAKI
signature

A jakie zdanie masz Ty na ten temat?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Poznajcie mnie lepiej!
Jak spędzić majówkę? – 5 propozycji.