Instagram did not return a 200.

Wszystkie jesteśmy niesamowite!

Posted on

Dziewczyny! Dzisiaj nasze święto. Z tej okazji chciałabym Nam życzyć spełnienia wszystkich Naszych marzeń! Dużo radości i uśmiechu. Tego żebyśmy były najlepszą wersją siebie i nie poddawały się od razu, gdy coś nam nie wychodzi! Wytrwałości i cierpliwości w dążeniu do wyznaczonych celów. Doceniajmy się! Każda z Nas jest wyjątkowa i nigdy nie powinna o tym zapominać! Wszystkiego najwspanialszego!

 

Do napisania tego postu zainspirowało mnie wyzwanie Kontigo! Koniecznie weźcie w nim udział!:)

Każda z Nas ma kompleksy, czasami jeden, a czasami jest ich więcej. Przez to, że ciągle o nich mówimy, myślimy, nie potrafimy doceniać zalet, których przecież mamy znacznie więcej! Zacznijmy wyolbrzymiać nasze zalety i dobre cechy, a minimalizować wady i eliminować kompleksy. Jednym z moich kompleksów, do niedawna, były małe usta. Ale przecież jest to rzecz, którą jesteśmy w stanie zmienić! Nie jestem zwolenniczką zmieniania swojego wyglądu o 180 stopni za pomocą przeróżnych zabiegów plastycznych. Ale jeśli tylko jest coś, co możemy w sobie poprawić, co sprawi, że pozbędziemy się rzeczy, która do tej pory wpływała na nas negatywnie, to warto spróbować! Jeśli tylko zrobimy to w granicach zdrowego rozsądku i nie przesadzimy to jest to idealny sposób na pozbycie się kompleksu.

W lipcu tamtego roku, zdecydowałam się na zabieg powiększenia ust. Dzięki temu, mój problem zniknął, a ja czuję się dzięki takiemu zabiegowi lepiej! Zależało mi, żeby mimo wypełniania, moje usta nadal wyglądały naturalnie, a nie jak dobrze nam znane ,kacze dziubki’. Kompleksy nie powinny powodować, że nie czujemy się pewne siebie. Nie dopuszczajmy do tego. Zamiast zawracać sobie nimi głowę, zwróćmy uwagę na to, co Nam się w sobie podoba! Zmieńcie myślenie i wszystko będzie inne.

Nam, kobietom, ciężko jest mówić o sobie pozytywnie. Wbrew pozorom, nie jest to takie proste. Stawiamy sobie często za wysoko poprzeczkę! Mamy wobec siebie bardzo duże wymagania i często wydaje nam się, że nie potrafimy im sprostać. Dzisiejszy dzień jest idealną okazją do tego, by to zmienić! Bardzo często mówimy o swoich słabościach, zdecydowanie częściej niż o tym co jest w nas dobre. Może to jest powód, przez który nie zauważamy tego jak wspaniałe jesteśmy? Znajdźmy i zauważmy coś niepowtarzalnego, coś co znajduje się w Nas! Coś, dzięki czemu jesteśmy jedyne w swoim rodzaju!

Dla nas kobiet, wygląd jest bardzo ważny! Ale tak samo ważne, powinno być dla nas to jakimi osobami jesteśmy. Każda z nas jest wyjątkowa na swój sposób.

 

Kilka powodów, dzięki którym uważam, że jestem wspaniała:

We wszystko co robię, od pracy, po zajęcia domowe, całkowicie się angażuje. Mimo tego, że często brakuje mi doby, staram się zawsze dawać z siebie sto procent!

Staram się być dobrym i uczciwym człowiekiem.

Uważam, że mimo swojego młodego wieku osiągnęłam bardzo wiele.

Jestem ambitna i uparcie dążę do wyznaczonych celów.

Jestem osobą wrażliwą, zabawną, mającą mnóstwo pomysłów na życie.

JESTEM SOBĄ!

 

Teraz niech każda z Was odpowie sobie na pytanie: Dlaczego jestem wyjątkowa, niesamowita, wspaniała?

Mam nadzieję, że od tej pory, zaczniemy częściej siebie doceniać i mówić o sobie dobrze! Zaczniemy zauważać nasze zalety i postaramy się, by wszystkie cechy negatywne zamieniać na pozytywy!

Pokochajmy siebie!

 

ads
BUZIAKI
signature

A jakie zdanie masz Ty na ten temat?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Ciekawostki o Islandii i jej mieszkańcach!
Wszystkie jesteśmy niesamowite!